سوالات و منابع آزمون ضمن خدمت تفکر حل مساله

سوالات ضمن خدمت تفکر حل مساله

با همکاری سایت ضمن خدمت فرهخنگیان ایران زمین یک مجموعه دانلودی با فرمت پی دی اف و حاوی منابع آزمون و نمونه سوالات ضمن خدمت نفکر حل مساله را تدارک دیده ایم که میتوانید با کلیک روی دکمه و لینک زیر آن را مشاهده و دانلود نمایید.

دانلود سوالات

منابع آزمون و نمونه سوالات ضمن خدمت تفکر حل مساله

کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تفکر حل مسئله جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تفکر حل مسئله این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت تفکر حل مسئله می باشد.

محتویات بسته دانلودی دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تفکر حل مسئله

محتویات بسته دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت دانش آموز مستعد : ۱.نمونه سوالات شماره ۱  با ۲۰ سوال با جواب     . ممکن است بعضی سوالات تکراری باشد این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت تفکر حل مسئله می باشد. این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد ازمون ضمن خدمت تفکر حل مسئله می باشد. و همچنین از جزوات تخصصی ویژه ازمون ضمن خدمت تفکر حل مسئله آن برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خدمت تفکر حل مسئله طبقه بندی شده است. قابل توجه کسانی که این مجموعه را خریداری و دانلود کرده اند:

راهنمای خرید :

 برای خرید انلاین ابتدا بر روی لینک خرید بالا (دکمه سبز رنگ) کلیک نمائید . تا وارد صفحه خرید آنلاین شوید .درصفحه خرید آنلاین نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل خود را وارد کنید .و بر روی خرید کلیک نمائید.

دانلود سوالات

8 Mar 2019