دانلود فیلم , شعر, عکس, خوشنویسی , داستان و مقاله برای گلدسته های سرو با موضوع دعوت به نماز

جشنواره گلدسته های سرو با موضوع دعوت به نماز

دانش آموزانی که قصد شرکت در جشنواره گلدسته های سرو با موضوع دعوت به نماز را دارند توجه داشته باشند مهلت ارسال آثار تا دیماه 97 تمدید شده است . با ورود به لینک زیر میتوانید تعدادی از نمونه های شعر برای جشنواره گلدسته های سرو , عکس برای جشنواره گلدسته های سرو , تصویر سازی با موضوع دعوت به نماز برای گلدسته های سرو , فیلم کوتاه بین دو نماز جهت ارسال به جشنواره گلدسته های سرو , خوشنویسی با موضوع دعوت به نماز جهت ارسال به جشنواره گلدسته های سرو را ملاحظه نموده و دانلود نمایند.

دانلود نمونه شعر, داستان, فیلم و عکس برای جشنواره گلدسته های سرو با موضوع دعوت به نماز

لازم به توضیح است که این جشنواره در راستای نشر احکام ارزشمند نماز در بین بخش‌های مختلف ادارات آموزش و پرورش، اولین جشنواره فرهنگی ـ هنری نماز تحت عنوان «گلدسته‌های سرو» در قالب فضای مجازی در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.

اهمیت جشنواره و چرایی شرکت دانش آموزان در آن

 این اداره‌کل بخش‌های مختلفی را در حوزه آموزش و پرورش دنبال می‌کند که یکی از آن موارد، فعالیت‌های فرهنگی ـ هنری است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری و حضرت امام خمینی(ره) هرآنچه که در قالب هنر، می‌گنجد ماندنیست و هنر بهترین وسیله ابراز خوبی‌ها و ارزش‌ها است. هر فعالیتی که در قالب هنر انجام شود، ماندنی است.

دانلود نمونه های شعر, فیلم کوتاه, داستان و مقاله دعوت به نماز برای جشنواره گلدسته های سرو

با توجه به اینکه جشنواره گلدسته‌های سرو در میان تمامی دانش‌آموزان و فرهنگیان نخستین بار در قالب فراخوان با رویکرد حجم کار برای مربیان پرورشی که به عنوان سنگرداران اصلی تعلیم و تربیت در مدارس هستند، برای اولین بار انجام می‌شود، و ممکن است دانش آموزان و حتی همکاران گرامی آشنایی چندانی با شیوه نامه برگزاری جشنواره گلدسته های سرو با موضوع دعوت به نماز نداشته باشند تا بتوانند آثار خودشان را منطبق با شیوه نامه اجرایی مسابقات جشنواره تنظیم و تدوین نمایند ما سعی کرده ایم تعدادی نمونه از باب ایجاد آشنایی با شیوه نامه های اجرا و نحوه تدوین و آماده سازی آثار آماده کرده و برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شیوه نامه اجرایی و نحوه تنظیم آثار برای ارسال به جشنواره

در آثار دانلود نحوه تنظیم و نحوه ارسال آثار به جشنواره هم بیان شده اند.

شما عزیزان میتوانید با ورود به لینک زیر اقدام به مشاهده و دانلود نمونه های آثار برای جشنواره گلدسته های سرو کنید . 

برای دانلود نمونه شعر برای جشنواره گلدسته های سرو , نمونه داستان , فیلم کوتاه , خوشنویسی, تصویر سازی و عکاسی با موضوع نماز برای جشنواره گلدسته های سرو روی دکمه زیر کلیک نمایید.

دانلود نمونه برای جشنواره گلدسته های سرو و شیوه نامه اجرایی مسابقات با موضوع دعوت به نماز

10 Oct 2018